ANNA KOWALSKA

 

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Kilkuletnie doświadczenie w branży prawniczej, m.in. 8-letnia praktyka jako prawnik w Kancelariach Prawnych, praca na stanowisku prawnika w Szpitalu Powiatowym w Limanowej, stała obsługa firm: PPUH OMEGA Sp. zo.o., PPH „PODHALE” Sp. z o.o., FUH „BRUK-BUD” S.c., SRS Waste Technology Sp. z o.o., FUH „STOŻEK” Barbara Stożek z siedzibą w Mszanie Dolnej, NZOZ w Porębie Wielkiej, SP ZOZ w Mszanie Dolnej, prawnik ekspert prawa pracy w Centrum Rozwoju Zawodowego w Limanowej oraz współpraca ze Stowarzyszeniem Sursum Corda – udzielanie nieodpłatnych porad prawnych w powiecie limanowskim.

tel. kom.: 507 807 758,   tel. 18/ 331 21 83
E-Mail: anna.kowalska@radcaprawny-mszana.pl

BEATA PIĄTKOWSKA

Prawnik, aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W 2015 roku ukończyła  z wynikiem bardzo dobrym studia na kierunku prawo, broniąc pracę magisterską  pt. „Alkoholizm jako przyczyna stwierdzenia nieważności małżeństwa kanonicznego i rozwodu cywilnego” pod kierunkiem naukowym ks. dr hab. prof. UR Piotra Steczkowskiego. Ponadto w 2012 roku uzyskała tytuł zawodowy licencjata na kierunku administracja, broniąc  z wynikiem bardzo dobrym pracę licencjacką pt. „Odpowiedzialność karna nieletnich w Polsce na tle Kodeksu karnego z 1997 roku oraz Ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich z 1982 roku” pod kierunkiem naukowym dr Doroty Habrat.
Posiada kilkuletnie doświadczenie z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, prawa spółek handlowych i windykacji należności, które zdobywała współpracując z rzeszowskimi kancelariami prawnymi.

E-Mail: beata.piatkowska@radcaprawny-mszana.pl

JUSTYNA KUCHNIA

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Obsługa Sekretariatu i koordynacja pracy kancelarii.

tel.: 18/ 331 21 83

E-mail: justyna.kuchnia@radcaprawny-mszana.pl